sexy-girl-legs-fishnet-high-heels-fetish

תנאי שימוש באתר

הפרטיות שלך חשובה לנו

 

אנחנו יודעים שאכפת לך איך המידע שלך נאסף ונשמר אצלנו. יצרנו מדיניות פרטיות כזו כדי להודיע לך על נוהלי איסוף מידע עליך על ידינו. 

שים לב ששיטות העבודה המתוארת במדיניות פרטיות זו חלה רק על מידע שנאסף באמצעות אתר זה, ורלוונטי גם לפניותיך למחלקת שירות הלקוחות שלנו.

 

אם יש לך שאלות או חששות בנוגע למדיניות פרטיות זו, עליך לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו באתר החנות.

בכל שאלה, הערה או בעיה הנוגעת לאתר החנות נשמח לתת לכם שירות בכל אמצעי ההתקשרות המופיעים באתר.

אתר "פלז'ר מי" הינו אתר אינטרנט לרכישה מקוונת של אביזרי מין.

הנכם מתבקשים לקרוא בעיון רב את מדיניות האתר וזאת מאחר והזמנת מוצרים או ביצוע פעולות כלשהן באתר זה מאושרת על ידכם כי קראתם את מדיניות הפרטיות שלנו וכי הנכם מסכימים ומאשרים את כל הוראותיו של מדיונות פרטיות זו, המהווה הסכם מחייב ביניכם לבין האתר ולפיכך שתהליך ההזמנה, הקניה והרכישה באתר יהא כפוף לתנאים המפורטים במדיניות הפרטיות הזו.

 

בעלי אתר "פלז'ר מי" רשאים להפסיק את פעילות האתר בכל רגע אשר יחליטו לבצע את פעולה זו.

 

האתר הינו מנוסח בלשון זכר כאשר ההתייחסות הינה כמובן לזכר ונקבה כאחד.

 

איזה מידע נאסף ונשמר?

אנו אוספים ומאחסנים את המידע שאתה מזין לתוך אתר אינטרנט לדוגמא, כאשר אתה פותח חשבון או מבצע הזמנה, אנו אוספים ומאחסנים את כל המידע שאתה מספק כגון: שם, כתובת חיוב, כתובת משלוח, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון.

מידע זה משמש כדי לספק את המוצרים והשירותים שהזמנת או ביקשת.

מידע זה יכול לשמש גם לשיווק שלנו והמטרות העסקיות הפנימיות שלנו, ליצור איתך קשר על מכירות והזמנות, מבצעים מיוחדים באמצעות דוור ישיר ,לרבות בדואר ישראל או בדואר אלקטרוני פניות טלפוניות או באמצעות פקס ותכונות, אלא אם כן ציינת אחרת.

אנו אוספים ומאחסנים מידע מסוים באופן אוטומטי בכל פעם שאתה נכנס לאתר זה. לדוגמא, אנו אוספים כתובת IP, מידע על הדפדפן והרגלי שימוש שלך בכל פעם שאתה מבקר באתר זה. אנחנו גם נאסוף מידע אודות דפוסי תנועה של לקוחות ושימוש באתר. מידע זה משמש כדי לנתח ולשפר את האתר הזה ולספק ללקוחותינו את חווית הקנייה המושלמת.

כמו כן, כמו אתרי אינטרנט רבים, אנו משתמשים ב "עוגיות", אשר הם קבצים המאוחסנים על הכונן הקשיח של המחשב שלך על ידי הדפדפן שלך. עוגיות אינן מכילות מידע המאפשר זיהוי אישי. עוגיות מסייעות לנו לזהות בעלי חשבונות ולייעל את חווית הקנייה שלהם. עוגיות גם מאפשרות לנו לקיים את הבחירות בעגלת קניות כאשר משתמש עוזב את האתר הזה בלי לבדוק. עוגיות אינן משמשות באתר זה כדי לאחסן את פרטי החשבון שלך; מידע זה מאוחסן באופן מאובטח בשרת של אתר זה.

באילו שעות פועל האתר?

הזמנה באתר "פלז'ר מי" מתאפשרת 24 שעות ביממה, וכן למעט מקרים בהם האתר מושבת לצורך תחזוקתו ו/או מכל סיבה אחרת.

אספקת הזמנה ליום ביצוע ההזמנה תתאפשר, וזאת בהתאם למועדים מהם ניתן לבחור באתר במהלך תהליך ההזמנה.

 

תמיכה ושירות הלקוחות זמין 24 שעות ביממה.

 

מי רשאי לרכוש באתר?

כל אדם מעל גיל 18 המחזיק כרטיס אשראי בתוקף, שהונפק על ידי אחת מחברות האשראי בישראל ונמצאים בטווח שירות המשלוחים.

השירות שניתן על ידי חנות " פלז'ר מי" מוענק באזורים מסוימים בלבד, המשתנים ומתעדכנים מעת לעת על ידי הנהלת אתר " פלז'ר מי" ועפ"י שיקול דעתה הבלעדי.

למרות האמור לעיל, אתר "פלז'ר מי" שומר לעצמו את הזכות שלא לאפשר למזמין מסוים מכל סיבה שהיא לרכוש מוצרים בחנות " פלז'ר מי", לרבות ביטולה של הזמנה בכל עת, וזאת על פי שיקול הבלעדי של החנות " פלז'ר מי" וללא כל צורך בנימוק או הסבר לכך.

 

האם מידע נאסף מנוער מתחת לגיל 18?

אתר זה אינו מיועד או פונה לכל מי שמתחת לגיל 18.

 

עם מי אנחנו חולקים מידע?

אנחנו לא חולקים שום מידע עם אף גורם אחר, לא מוכרים או משכירים לאחרים.

כל מידע אישי שאתה מספק לנו באמצעות אתר זה או באמצעות מחלקת השירות הלקוחות שלנו נשמר רק לנו, אלא אם הסכמת אחרת.

אנו משתפים פעולה עם צדדים שלישיים כדי לתת שירות ולקשר את הפעילות של העסק שלנו. דוגמאות לשירותים כאלו כוללים עיבוד תשלומים ואישור, הגנה מפני הונאה וירידה בסיכון אשראי, התאמה אישית של מוצר, עשיית סדר ומשלוח, שיווק והפצת חומר פרסומי, הערכת אתר, ניתוח נתונים.

אנו מספקים מידע אישי לצדדים שלישיים אלה, אבל אנחנו מתירים לו להשתמש במידע זה רק בהקשר לשירותים שהם נותנים.

 

אנו עשויים לשחרר מידע אישי אם אנו מאמינים בתום לב כי: החוק או ההליך משפטי מחייב זאת, או שחרור כזה הוא הכרחי כדי להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות של " פלז'ר מי", או כל אחד מהשותפים בהתאמה, השותפים העסקיים, הלקוחות או גורמים אחרים שלנו.

 

כמו בכל עסק, זה אפשרי, כי ככל שהעסק שלנו מתפתח, אנו עשויים למכור או לקנות בחנויות מקוונות או בנכסים אחרים. בעסקאות מסוג זה, מידע על לקוחות לעתים קרובות הוא בין הנכסים שיועברו. בהתאם לכך, במידה ו" פלז'ר מי" תירכש על ידי צד שלישי, מידע כזה עשוי להיות אחד הנכסים שיועברו.

בנסיבות אלה, "פלז'ר מי" מתחייבת עד כמה שניתן לחייב את הרוכש לאכוף את שיטות העבודה המתוארות במדיניות פרטיות זו.

 

מה הפעולות שננקוט כדי לשמור על מידע אישי מאובטח?

אנו משתמשים באמצעי אבטחה שונים, כולל טכנולוגיית הצפנת Layer Socket Layer (SSL) מאובטחת, כדי להגן על מידע אישי שאנו אוספים. אם אתה מבצע הזמנה באמצעות אתר זה, אתה תתבקש להגדיר חשבון ולספק כתובת דוא"ל וסיסמא נכונים כדי לגשת למידע בחשבון.

כדי לעזור להגן על המידע האישי שלך עוד יותר, אתה צריך להיות זהיר לגבי מתן הסיסמה שלך לאחרים. אם ברצונך לבטל את הסיסמה, או אם אתה מודע לכל אובדן, גניבה או שימוש לא מורשה בסיסמא, אנא צור קשר עמנו.

 

איך אני יכול לראות, או לתקן או לעדכן פרטים אישיים?

אתה יכול לראות, ולעדכן את המידע האישי הספציפי שסיפקת לנו על ידי לחיצה על "עדכון חשבון" בתוך אזור "החשבון שלי" באתר זה. 

 

האם האריזה דיסקרטית?

כל המשלוחים נארזים בקופסאות דיסקרטיות חומות רגילות, או מעטפות מרופדות.

כתובת השולח והלוגו שלנו אינו מופיע בשום מקום בצד החיצוני של האריזה.

 

האם אני יכול לבטל משלוח דואר פרסומי?

אתה יכול לבטל את קבלת הדוא"ל לקידום מכירות מאתנו. גם תהיה לך הזדמנות לשנות את הבחירות הבאות על ידי לחיצה על קישור "הסר מרשימת תפוצה" המופיע בהודעות דוא"ל פרסומי שאנו שולחים לך. בנוסף, תוכל ליצור קשר עמנו.

במידה והנכם מעוניינים שלא להיכלל במאגר המידע, יהא עליכם להודיע על כך לשירות הלקוחות שלנו בכתב בהתאם להוראות כל דין.

 

אנא שים לב כי כל בקשה להסרה מרשימת תפוצה כזה עשוי להימשך עד שבוע וההסרה מהרשימה תיכנס לתוקפה עד שבוע מתאריך בקשת ההסרה. גם במידה ותוסר מרשימת התפוצה, אנחנו עדיין נשלח לך הודעת דוא"ל המאשרת את ההזמנה שלך (במידה והזמנת דרך האתר כמובן) וייתכן שנצטרך ליצור איתך קשר בטלפון, דואר אלקטרוני, או בדואר רגיל אם יש לנו שאלות לגבי ההזמנה שלך.

" פלז'ר מי" תשמור את המידע שייאסף במאגריה והיא תהא רשאית להשתמש בו לפי ראות עיניה במגבלות הוראות תקנון זה וכל דין.

מיילים נשלחים באופן אוטומטי כדי לאשר את ההזמנה שלך, כדי להודיע לך על הזמנות ממתינות, וכדי לספק לך את מספר המעקב למשלוח שלך. אנחנו יוצרים קשר עם לקוחות בטלפון רק כאשר ישנה שאלה או מתעוררת בעיה עם ההזמנה, המשלוח וכדומה. אם אי פעם תקבל הודעה או טלפון כלשהו מאיתנו שאתה לא רוצה, אנא צור קשר עם מחלקת שירות לקוחות ודווח להם על כך, כדי שנוכל לוודא שזה לא יקרה שוב.

 

מה קורה כאשר אני לוחץ על קישור לאתר אחר?

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט המופעל על ידי צדדים שלישיים. שים לב ששיטות העבודה המתוארת במדיניות פרטיות זו אינה חלות על מידע שנאסף באמצעות אתרי אינטרנט אחרים אלה. אנו ממליצים לך להיות מודעים לכך בעת שעזבת את האתר הזה ולקרוא את מדיניות הפרטיות של כל אתר אחר שאתה מבקר בו. אם יש לך גישה לאתר זה דרך קישור מחלק משותפי הפרסום או השיווק שלנו, אתר זה עשוי לכלול מסגרת של שותף הפרסום או השיווק הנ"ל. עם זאת, המידע שאתה מספק לנו דרך דפי האינטרנט הממוסגרים אלה נאסף על ידינו, והשימוש במידע זה נשלט על ידי מדיניות פרטיות זו.

 

אלו מוצרים נמכרים באתר?

באתר " פלז'ר מי" נמכרים אביזרי מין, צעצועי מין ואביזרים למסיבות לסוגיהם, והכל כמפורט ברשימות המוצרים המופיעות באתר החנות " פלז'ר מי"

 

אתר "פלז'ר מי", רשאי לשנות בכל עת לפי ראות עיניו את ההיצע ו/או את מגוון המוצרים המוצגים ברשימת המוצרים המופיעים באתר, וכן להחליף ו/או להוסיף איזה מהמוצרים ברשימת המוצרים או להוציא איזה מהמוצרים מהרשימה וזאת מעת לעת, והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.

מובהר בזאת, כי אופן הצגת המוצרים באתר "פלז'ר מי" יקבע מעת לעת על פי שיקול הדעת הבלעדי של האתר.

 

אתר פלז'ר מי" שומר לעצמו זכות למנוע ביצוע רכישות והזמנות, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

מחירי המוצרים הקובעים הינם רשומים ליד כל מוצר מהמוצרים המופיעים באתר. מובהר בזאת, כי אתר "פלז'ר מי", יהיה רשאי לעדכן את מחירי המוצרים באתר מפעם לפעם ולפי שיקול דעתו הבלעדי.

 

מובהר בזאת, כי במידה ועודכנו מחירי המוצרים לפני תום הליך בחירת המוצרים על ידכם תחויבו לפי המחירים המעודכנים. כמו כן, במידה והזמנתם מוצר ובין מועד הזמנתו למועד אספקתו ישתנה מחירו (כפוף לאמור בסעיף אספקת המוצרים להלן) המחיר הקובע שעל פיו יחויב המזמין יהיה המחיר בעת אישור ההזמנה על ידכם.

 

מוצרים אשר מוצגים למכירה במחירי מבצע יסופקו במחיר המבצע בכפוף לכך שהמבצע הינו בתוקף הן במועד הרכישה והן במועד האספקה.

 

איך נקבעים דמי המשלוח?

הזמנה באתר "פלז'ר מי" תחייב את המזמין בדמי משלוח בסך כפי שיצויין באתר עבור דמי משלוח למען המבוקש במסגרת הזמנה אחת. מובהר בזאת, כי דמי המשלוח הינם בנוסף לתשלום ההזמנה.

 

"פלז'ר מי" שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את דמי המשלוח מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, ואינה מתחייבת להודיע מראש על שינוי ו/או עדכון כאמור.

  

איך נקבע אספקת המוצרים למען המזמין?

אביזרי המין הנכללים בהזמנה יסופקו על ידי אתר " פלז'ר מי" למען המבוקש על ידי המזמין, ובכפוף לכך שזכותה של החנות " פלז'ר מי" שלא לספק מוצרים כלשהם, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

מובהר כי אתר " פלז'ר מי" יציע מועדים לאספקה בהתאם ליכולת האספקה שלו באותה עת ובכפוף לשיקול דעתו הבלעדי.

 

האם ניתן להחזיר אביזרי מין?

החזרת מוצרים כאמור בסעיף לעיל, לא תתאפשר כלל בהתאם לחוקי משרד הבריאות האוסרים החזרה או החלפה של אביזרי מין.

 

אי עמידת אתר " פלז'ר מי" במועד האספקה המבוקש מכל סיבה שהיא לא יפטור, בכל דרך שהיא, את המזמין מחובת התשלום בגין האספקה.

 

האם ניתן לשנות הזמנה?

שינוי הזמנה על ידי המזמין תתאפשר, לפי שיקול דעתה הבלעדי של אתר החנות "פלז'ר מי" שתעשה כל מאמץ לאפשר את שינוי ההזמנה כמתבקש על ידי המזמין .

 

ביטול הזמנה יהיה כרוך בעלות של 5% מסך ההזמנה או לחלופין 100 ש"ח, הזול מבינהם.

 

אתר החנות "פלז'ר מי" יהא רשאי לשנות ו/או לבטל הזמנה ובלבד שימסור על כך למזמין הודעה לפני מועד האספקה. במקרה של ביטול לא יחויב המזמין בתשלום סך ההזמנה, ובמקרה של שינוי יחויב המזמין בהתאם להזמנה ששונתה.

 

מהו תחום האחריות שלנו?

 

"פלז'ר מי" אינה אחראית לנזק ו/או הפסד כלשהו שייגרם למזמין באתר החנות "פלז'ר מי" ו/או לצד שלישי אחר כלשהו כתוצאה משימוש ו/או רכישה המתבצעת באתר החנות "פלז'ר מי".

 

 האמור לעיל, הינו לרבות מקרה של רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעל הכרטיס, ו/או כל פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק.

"פלז'ר מי" לא תישא בכל אחריות לנזק שייגרם למזמין במישרין או בעקיפין, וזאת עקב איחור במועד האספקה או מכך שסופקו מוצרים פגומים או לא תקינים, למעט אם הפגם או הקלקול נבעו מרשלנות של האתר "פלז'ר מי."

למען הסר ספק מובהר, כי אחריות " פלז'ר מי" תהא מוגבלת בכל מקרה עד לגובה סכום המוצר בלבד.

 

מובהר בזאת, כי מידע בקשר למוצרים המופיעים באתר "פלז'ר מי" הינו לעיתים לקוח מיצרני המוצרים, ולפיכך אין "פלז'ר מי" אחראית על מידע זה.

 

המזמין יישא באחריות מלאה לנזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר " פלז'ר מי" ו/או לצד שלישי אחר כלשהו בגין טעות שביצע המזמין בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצ"ב.

 

אתר "פלז'ר מי" עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילות האתר ויחד עם זאת המזמין פוטר את "פלז'ר מי" מכל אחריות לנזק מכל מין וסוג שהוא שעלולים להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מפעילות באתר ו/או מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

 

אתר חנות הסקס "פלז'ר מי" לא יהיה אחראי, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם למזמין ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון) שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית באשר הם.

 

אתר " פלז'ר מי" לא יהא אחראי לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו באתר" פלז'ר מי" ואשר צד ג' שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לאתר "פלז'ר מי", והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין.

 

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא " פלז'ר מי" בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי המזמין.

 

כיצד אנחנו מאבטחים את המידע?

"פלז'ר מי" מיישמת באתר זה מנגנוני הגנה מתקדמים וזאת על מנת לאבטח את המידע באתר זה.

 

הינכם מתחייבים שלא לבצע או לנסות לבצע כל פעולות שיבוש פעולת האתר, לרבות- כל נסיונות חדירה, סריקה ו/או חשיפת מידע וכיוצ"ב. כמו כן, נאסר באיסור מוחלט להפעיל רובוט או אמצעי אוטומטי אחר אשר מטרתו לסרוק נתונים מתוך האתר.

 

מובהר בזאת, כי אתר "פלז'ר מי" יפעל בכל דרך חוקית נגד מבצעי הפעולות האסורות, כמפורט בסעיף זה.

 

"פלז'ר מי" לא תישא בכל אחריות בקשר לחשיפת פרטי המזמין או כל שימוש לרעה אחר, וזאת במידה ולא שמרתם את שם המשתמש ו/או הסיסמה שלכם כראוי או לא החלפתם את סיסמתכם מעת לעת כמומלץ.

 

מה הקניין הרוחני שלנו?

הקניין הרוחני באתר חנות הסקס "פלז'ר מי", בכלל זה הפטנטים ו/או זכויות היוצרים ו/או סימני המסחר ו/או שמות מסחריים ו/או המדגמים ו/או תמחור המוצרים ומחירון המוצרים וכיוצ"ב, שייכים בלעדית ל" פלז'ר מי".

 

זכויות הקניין הרוחני של אתר "פלז'ר מי" כאמור לעיל, יחולו גם על עיצובו הגרפי של האתר, התוכנות, בסיסי הנתונים וכל חומר אחר המצוי באתר .

 

אתר "פלז'ר מי" שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.

 

מובהר בזאת, כי אתר "פלז'ר מי" המזוהה ע"י שימוש בסימן המסחרי הכולל את השם "pleasureme", שייכים באופן בלעדי על כל הכרוך בכך לאתר החנות "פלז'ר מי" ואין בעצם הכניסה ו/או השימוש באתר החנות " פלז'ר מי ", כדי להעניק זכות כלשהיא בכל הקשור למותג.

 

כל אזכור בקטלוגים השונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם. תמונות המוצרים מובאות להמחשה בלבד.

 

האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי. ואין לשכפל ו/או להעתיק ו/או לשווק ו/או למכור ו/או לסרוק ו/או לתרגם ו/או להציג כל חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה התקבלה הסכמה לכך מאתר החנות "פלז'ר מי " מראש ובכתב.

lender-female-legs-spandex-catsuit-fetis